Аромадифузори

Кожен дім має свій особливий запах. Щоб зробити перебування в приміщенні більш комфортним, рекомендуємо спробувати дифузори – пристрої, що розсіюють аромати.

Вони створюють індивідуальну атмосферу, притаманну лише вашій оселі. Правильно підібраний аромат, буде створювати атмосферу гостинності та добродушності.

Аромадифузор TOI et MOI з упаковкою

Дифузор додасть легкий аромат до будь-якого простору і стане стильним доповненням до інтер’єру

Аромати здатні поліпшити якість життя та підняти настрій так само добре, як і смачна їжа, комфортний відпочинок чи гарний одяг.

Такий стильний предмет інтер’єру як Аромадифузор наповнять ваш будинок ароматом стиглої дині, зеленого чаю або злегка пряною хмаринкою удового дерева і, допоможе залишити всі неприємності робочого дня позаду. Секрет простий: улюблений аромат пробуджує приємні спогади та викликає позитивні емоції.

Свіжі аромати

Східні аромати

Деревні аромати

Фруктові аромати

Аромати нейтральні, свіжі, не викликають дискомфорту та не набридають

Отзыв об аромадиффузорах
Відгуки про дифузори
Отзыв об аромадиффузорах. Невероятный аромат
Відгуки про дифузори TOI et MOI
Отзыв об аромадиффузорах
Відгуки про дифузори TOI et MOI

Дифузор TOI et MOI як стильне доповнення до вашого інтер’єру

Адже дифузор не тільки ароматизатор, але й стильна деталь інтер’єру. У більшості випадків розкинуті віялом палички виглядають цікаво та елегантно у різних за стилістикою приміщеннях: від скандинавського чи японського мінімалізму до чуттєвого модерну чи суворої класики.

Дифузор для дому TOI et MOI

FAQ

У комплекті йдуть палички?

Так, у комплекті йдуть 4 бамбукові палички для дифузора

На скільки вистачає дифузора?

150 мл вистачає на 3-4 місяці постійного використання. У ванній кімнаті через підвищену вологість термін використання трохи зменшується

Як користуватися аромадифузором?

Відкривши упаковку, ви знайдете скляну пляшку з корком і комплект паличок. Обираємо місце, де буде стояти ваш дифузор, виймаємо пробку і вставляємо палички. Усе! Дуже просто!

Де краще розмістити в приміщенні?

Рекомендуємо дотримуватися правил «повітряних потоків». Поставте дифузор біля потоку повітря: біля дверей, вікна. Кондиціонер теж гарно допомагає поширювати приємний аромат по приміщенню

Де можна спробувати аромат дифузору?

У нас є магазин в ТРЦ Ocean Plaza на 1 поверсі, де ви зможете особисто вибрати будь-який аромат і отримати консультацію парфумера.

Не знайшли відповідь на своє питання?

Задайте своє питання нашому менеджеру. Ми завжди на зв’язку. Всі дзвінки по території України – безкоштовні