про компанію

TOI et MOI

Аромат, як стиль і характер

Про Грасс

TOI et MOI – ця ексклюзивна парфумерія та аромати для дому з Франції, м. Грасс (Прованс). Всі знають, що Париж – це столиця моди, але Прованс та місто Грасс – це центр всього парфумерного бізнесу.

Кращі “носи” світу, неодноразово відвідували цей регіон, щоб відшукати нові ноти для майбутніх ароматів своїх парфумів.

Міксологія нот TOI et MOI, їх багатство та глибина ароматів, відбувається в Україні, завдяки ретельній роботі парфумерів бренду.

Всі аромати, які представлені в колекціях TOI et MOI – ексклюзивні та не мають аналогів.

Наша місія: підкреслити всі грані вашого характеру, розкривши вашу особистість на 100%

У перекладі з французької, «TOI et MOI» – «Ти і Я», де «ти» – це будь-яка людина і його історія, а «я» – це парфум, який вміло підкреслює індивідуальність кожного, розкриваючи його характер і надихаючи завжди залишатися собою, не дивлячись ні на які штампи, кордони, стереотипи і правила.

Парфуми від TOI et MOI дарує свободу і незабутні емоції на кожен день.

Сьогодні ви можете бути ароматом «Karachi» – незалежним, сильним, впевненим і швидко досягає своїх цілей. З нотами деревини, легкого тютюну і прянощів.

А завтра вибрати нові емоції і впасти в любов, разом з зухвалою «Nichol», яка обволікає вас своїм шлейфом, обіймаючи так міцно, як до цього ніхто ніколи і не обіймав.

І між тим, ви можете завжди любити «La Freise», солодкий тропічний аромат, який п’янить і з головою кидає в усі авантюри.

Кожен день ви можете бути собою і кожен день у вас можуть нові емоції, Ви – це ви.

Виберіть чоловічий аромат або жіночий, це завжди буде правильним вибором і кроком на зустріч до себе!

TOI et MOI – аромат, який вас розкриває, без кордонів і правил.

Наші цінності:

  • ексклюзивність аромату. Носячи наш парфум, кожен захоче дізнатися, що зараз на вас;
  • якість у всьому. Нам важлива ніша в її унікальності і ретельного вибору всіх інгредієнтів, ми не прагнемо наростити обороти, ми хочемо додати родзинку в життя кожного, при виборі наших ароматів;
  • незабутні емоції з першої ноти. Вау-упаковка, в форматі подарунка, яка не вимагає доповнень, естетичний флакон і любов в кожній ноті;
  • персональний сервіс. І це не про заготовлені скрипти з іменним зверненням до наших клієнтом. Це про індивідуальний підхід в роботі, з кожним з Вас. Ми не дотримуємося єдиного tone of Voice при спілкуванні з Вами, ми говоримо на одній мові, вміємо слухати і підбирати аромати під настрій тут і зараз;
  • лояльність. Ми прагнемо бути Вашим персональним парфумером «в телефоні», який завжди на зв’язку і завжди допоможе з вибором. Лояльність – це про увагу, подарунки, чесність і чуйність.
 

Унісекс

 

Чоловічі