Як вибрати аромат у подарунок

Часто ми боїмося помилитися у виборі парфуму, оскільки вважається, що аромати – дуже особиста тема. Але в хорошому магазині з нішевою парфумерією фахівець обов’язково продемонструє універсальні аромати. Нескладні копозиції найкраще підходять в якості подарунка, так як подобаються усім в більшості випадків. Полегшить вибір інформація про те, якими ароматами людина користується або які були у нього раніше. А ось вік, стиль і звички адресата допоможуть навряд чи: переваги в нішевій парфумерії не завжди збігаються із стилем життя тих, хто їх носить.

Нишевая парфюмерия Toi et Moi

Універсальні аромати в “ніші”

У світі сучасної парфумерії таких ароматів дуже багато. В тій чи іншій мірі ми всі схильні до впливу реклами та звичних форматів. Але в ніші свій унікальний аромат можна знайти навіть серед «політкоректних» парфумів – він і не буде тривіальним, і неодмінно сподобається. Французька нішева парфумерія TOI et MOI заслуговує на особливу увагу справжніх цінителів ароматів.
Универсальные нишевые ароматы TOI et MOI

Як тестувати аромат

Зазвичай ми більш чутливі до ароматів у ранкові години – «чуємо» їх краще та яскравіше. Аромат – це завжди емоційний «якір», тому приймати рішення, обирати аромат і здійснювати покупку краще в гарному настрої.

На сприйняття аромату також впливають і погодні умови. Зверніть увагу: на Близькому Сході люблять густі складні аромати, незважаючи на високу температуру. Весь секрет у вологості повітря. Спробуйте проекспериментувати: нанесіть у суху погоду удові композиції, а в дощ – аромати з нотами ірису. Ви будете приємно здивовані.

Часто буває, що аромат сподобався, зачарував, ви його придбали, а “ужитися” потім не виходить. Тут є два варіанти: поставити покупку на дальню полицю і повернутися до неї через півроку-рік. Сприйняття буде іншим, часто позитивним. Другий варіант – подарувати. У вашому оточенні напевно знайдеться той, кому цей аромат припаде до душі.

А щоб не промахнутися при виборі, важливо тестувати аромат на шкірі, не тільки на зап’ясті. Нанесіть парфуми в магазині так, як це ви робите вдома. Поспостерігайте, прогуляйтеся в ньому. Це найвірніший спосіб виключити помилку.

Нишевый парфюм Eclipse TOI et MOI