В ТРЦ Ocean Plaza

Відвідайте наш магазин TOI et MOI

Наші аромати красномовні та оригінальні, вони можуть стати частиною парфумерного гардеробу для особливих випадків, а можуть повністю його сформувати. У нашому магазині ви знайдете зразки і для повсякденного життя, і для робочих зустрічей, і для вечірок. Всі продукти та есенції імпортуються із міста Грасс, Франція. Детальніше про компанію.

Коли стоїть завдання «зробити подарунок тим, у кого все є», нішевий парфум може стати вдалим варіантом. Досвід показує, що такі аромати є далеко не у всіх. Такий презент запам’ятається надовго. Якщо у вас є сумніви чи підійде аромат людині – ми покажемо вам «політкоректні» аромати. Такі композиції стануть найкращим подарунком у більшості випадків. Читайте докладніше в статті Як вибрати аромат в подарунок.

Магазин парфумерії корнер TOI et MOI в ТРЦ Ocean Plaza

Ознайомтеся з ароматами особисто на нашому корнері

Кожна людина індивідуальна. І тому один і той же парфум може по-різному звучати на різних людях.

А щоб не помилитися з вибором, важливо тестувати аромат на шкірі перед покупкою – і не тільки на зап’ясті. Нанесіть парфуми в нашому магазині так, як це ви робите удома. Поспостерігайте, прогуляйтеся в ньому. Це найвірніший спосіб зробити правильний вибір.

Отримайте консультацію парфумера

Професійний консультант, особливо в нішевому бутіку, подібний до психолога – він знає, як правильно звернутися до гостя, зрозуміти його бажання і переваги і на підставі цього разом шукати «той самий аромат».

Наші фахівці зроблять індивідуальний аналіз ваших парфумерних уподобань і допоможуть підібрати парфум, який ідеально доповнить ваш образ.

Розташування в Ocean Plaza

Для вашої зручності ми зробили прискорене відео шляху від центрального
входу в ТРЦ Ocean Plaza до нашого магазину